|
|
|
|
 |
tec1
2016-03-28 03:22:46
|
2898
|
Sziasztok,
Én sajnos elkövettem azt a hibát, hogy mind az iphone-on mind az ipad- en hagytam, hogy lemenjen a frissítés. Ipad mini 4, iphone 6s plus. Mind a kettőn használhatatlan lett a safari. A chrome is csak úgy hajlandó működni, hogy olvasás közben mindig új ablakot kell nyitni.
Ezt a hozzászólást egy androidos telefonon írtam mert a fórumra be sem tudtam lépni.
Tec1 |
|
A hozzászólás:
 |
Aszpirin
2016-03-26 10:20:53
|
2897
|
Sziasztok! Ha még nem update-eltetek 9.3-ra, akkor ne is tegyétek meg egyelőre!
Nagyon bugos. Sajnos én is belefutottam egy bugba, amit eddig sehogyan sem sikerült megoldanom: egyes oldalakon, pl. google-keresés által visszaadott eredménylistában - nem működnek a linkek. Sem Safariban, sem Chrome-ban, Safari még ki is fagy, ha nagyon erőlteted a dolgot... iPad Air2-m van |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|