Keresés

Részletes keresés

pater68 Creative Commons License 2016-03-26 10:23:28 15440

Na akkor biztos jobb, mint bármelyik más verzió! Ha egyszer maguknak csinálták... :DDDDDDDDDD

 

Nem nagyon találkoztam itthon ilyennel. Sőt, megkockáztatom, eggyel sem.

Ez vagy annyira jó, hogy csak na, vagy annyira, hogy is mondjam... xar?

 

Egy TTL-n volt rajta, a gyári száma 82-vel kezdődik, tán 1982-ben gyártották.

Kár, hogy most nem tudom kipróbálni.

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2016-03-26 08:48:15 15439

Az orosz belső piacra gyártották. Kérdés, hogy ez mit jelent minőségben. Mert a ruszkiknál nem szaroztak a vackot eladni belpiacra.

Előzmény:
pater68 Creative Commons License 2016-03-26 06:47:29 15436

Fura, de nem. Ilyen is volt:

A képek innen vannak:

http://forum.mflenses.com/complete-list-of-helios-lenses-getting-closer-t26100,start,50.html

 

Találtam itthon egy ilyet a Helios bandában. Mindenhol a sima változatról írnak...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!