|
|
|
|
 |
pater68
2016-03-26 10:23:28
|
15440
|
Na akkor biztos jobb, mint bármelyik más verzió! Ha egyszer maguknak csinálták... :DDDDDDDDDD
Nem nagyon találkoztam itthon ilyennel. Sőt, megkockáztatom, eggyel sem.
Ez vagy annyira jó, hogy csak na, vagy annyira, hogy is mondjam... xar?
Egy TTL-n volt rajta, a gyári száma 82-vel kezdődik, tán 1982-ben gyártották.
Kár, hogy most nem tudom kipróbálni. |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2016-03-26 08:48:15
|
15439
|
Az orosz belső piacra gyártották. Kérdés, hogy ez mit jelent minőségben. Mert a ruszkiknál nem szaroztak a vackot eladni belpiacra. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|