|
|
|
|
 |
TGaborZ
2016-03-30 00:01:15
|
15448
|
Amit én vettem azon nincs ilyen kapcsoló.
Viszont olyan becsillanást képes produkálni, lemenő napnál hogy nem tudom, hogy nevessek, vagy sírjak!? Olyan, mintha tükröződő üveg mögül fotóztam volna... :)))) Szóval elkönyveltem, hogy ez nem erre való.
Fény szegény környezetben kissé lágy nyitott blendén, de még mindig jobbnak tűnik, mint egy f4-es obi magas ISO-val. Jól jön a Pentax rázkódáscsökkentése is ilyenkor!
Még nem tudom, hogy megszeretem-e a példányomat... :) |
|
 |
monyesz
2016-03-26 08:48:15
|
15439
|
Az orosz belső piacra gyártották. Kérdés, hogy ez mit jelent minőségben. Mert a ruszkiknál nem szaroztak a vackot eladni belpiacra. |
|
 |
Zozzantoz
2016-03-26 07:02:58
|
15438
|
Aszta:) Ez eléggé nem ismert típus lehet. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Jahno
2016-03-26 00:20:59
|
15435
|
Olyan van a képen, csak nem cirill betűs. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|