|
|
|
|
 |
TGaborZ
2016-03-24 10:42:40
|
15430
|
Akkor ez valami buherált példány?

|
|
A hozzászólás:
 |
Zozzantoz
2016-03-24 09:06:14
|
15429
|
Egyébként meg teccett volna 44M-et venni akkor egyből lenne A-M kapcsoló és 8 blende lamella:) |
|
Előzmény:
 |
TGaborZ
2016-03-23 22:11:19
|
15419
|
úú, ezt hogy is kell pontosan csinálni?
"Ha nincs ilyen átkapcsoló, akkor egy picit barkácsolni kell, de az sem egy nagy vaszisztdasz, a leggyakoribb, és később visszaállítható megoldás az, hogy belülről egy kis gumi, vagy műanyaggyűrűvel benyomott állásban rögzíted a pöcköt."
Van erről fénykép valahol valakinek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|