Keresés

Részletes keresés

Jahno Creative Commons License 2016-03-23 23:05:21 15427

Ja, a kábelköpenybe számold bele az obi hátsó felének a vastagságát, szóval nem kell végigérnie a tüskén. Tűzszerszám meg mégiscsak, ha túl szűkre vetted (átlag 1.5-es vagy pont jó, vagy nem) akkor kis melegítés és rá is megy.

Jahno Creative Commons License 2016-03-23 23:02:44 15426

Az egy lényeges funkció, ugyanis haver cigista :-P

A hozzászólás:
TGaborZ Creative Commons License 2016-03-23 23:00:36 15425

A tűzszerszám mire kell?

Előzmény:
Jahno Creative Commons License 2016-03-23 22:58:10 15424

Sima ügy lesz, csinálom én mindenkinek:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!