|
|
|
|
 |
Jahno
2016-03-23 23:05:21
|
15427
|
Ja, a kábelköpenybe számold bele az obi hátsó felének a vastagságát, szóval nem kell végigérnie a tüskén. Tűzszerszám meg mégiscsak, ha túl szűkre vetted (átlag 1.5-es vagy pont jó, vagy nem) akkor kis melegítés és rá is megy. |
|
 |
Jahno
2016-03-23 23:02:44
|
15426
|
Az egy lényeges funkció, ugyanis haver cigista :-P |
|
A hozzászólás:
 |
TGaborZ
2016-03-23 23:00:36
|
15425
|
A tűzszerszám mire kell? |
|
Előzmény:
 |
Jahno
2016-03-23 22:58:10
|
15424
|
Sima ügy lesz, csinálom én mindenkinek:

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|