|
|
|
|
 |
happyman_
2016-03-24 12:48:10
|
30
|
Harry bizony, Putesz meg Patonay, ipszilonnal, a pontosság kedvéért.
A cég neve pedig ITCM volt.
De jó ilyeneket olvasni! :-) |
|
 |
káBell
2016-03-23 23:57:47
|
29
|
Az MNK-ban beszélgettünk nemrég a Koubek-féle Tungsramról. Közben a kezembe került egy rövid hír, ami kicsit módosítja a korábbiakat: Szakáll Miklós is légiósnak számított a két amerikai mellett, ezért is ment el az idény végén.

Nevetséges, hogy akkor egy olyan magyar nemzetiségű kosaras állampolgárságát nem sikerült elintézni, aki már legalább 2 idényt lehúzott nálunk, nemrég meg nyakra-főre dobálták minden szerb után a magyar útlevelet.
|
|
 |
káBell
2016-03-23 23:43:48
|
28
|
Természetesen Harry volt, nézzük el nekik! Már az is értékelendő, hogy egy politikai napilap egyáltalán foglalkozott akkor magyar kosárlabdával.
De a cikk elkészülte mutatja, hogy egy komoly amerikai légiós megjelenése már az ő ingerküszöbüket is elérte. Szóval, korszakos esemény volt.
Köszi! Remélem, egy idő után valami párbeszéd is kialakul és nem csak magamnak fogom csinálni!
|
|
A hozzászólás:
 |
i perseguitati_
2016-03-23 22:56:29
|
27
|
Ő nem Harry Bell volt? A Népszabadság tendenciózusan Henry-zi a cikkben.
Egyébként hatalmas piros pont a topic nyitásáért, imádom :)! |
|
Előzmény:
 |
káBell
2016-03-22 21:38:24
|
25
|
Népszabadság 1989-90-ből
Bell fizetése feszültséget gerjesztett a csapaton belül, aminek a csapatkapitány leváltása lett az eredménye. Ekkor lett Szalay helyett Zsebe a csk.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|