Keresés

Részletes keresés

Jahno Creative Commons License 2016-03-23 22:58:10 15424

Sima ügy lesz, csinálom én mindenkinek:

 

A hozzászólás:
TGaborZ Creative Commons License 2016-03-23 22:51:29 15423

Köszi! Remélem holnap lesz időm megcsinálni... ha nem jön össze, meg lesz hirdetve eladó hibás darabként! :)))

Előzmény:
Jahno Creative Commons License 2016-03-23 22:40:14 15422

Obitól függ, de rekeszt nyisd ki teljesen, akkor nem ugrik el semmi, mikor lekapod a hátát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!