Keresés

Részletes keresés

TGaborZ Creative Commons License 2016-03-23 22:51:29 15423

Köszi! Remélem holnap lesz időm megcsinálni... ha nem jön össze, meg lesz hirdetve eladó hibás darabként! :)))

A hozzászólás:
Jahno Creative Commons License 2016-03-23 22:40:14 15422

Obitól függ, de rekeszt nyisd ki teljesen, akkor nem ugrik el semmi, mikor lekapod a hátát.

Előzmény:
TGaborZ Creative Commons License 2016-03-23 22:22:08 15421

Köszönöm!

 

Kétbalkezes vagyok, de ennek így neki merek állni! :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!