Keresés

Részletes keresés

TGaborZ Creative Commons License 2016-03-23 22:22:08 15421

Köszönöm!

 

Kétbalkezes vagyok, de ennek így neki merek állni! :)))

A hozzászólás:
Zozzantoz Creative Commons License 2016-03-23 22:16:06 15420

http://davidcsicsak.blogspot.hu/2009/06/matatas-helios-44m-4.html

Előzmény:
TGaborZ Creative Commons License 2016-03-23 22:11:19 15419

úú, ezt hogy is kell pontosan csinálni?

 

"Ha nincs ilyen átkapcsoló, akkor egy picit barkácsolni kell, de az sem egy nagy vaszisztdasz, a leggyakoribb, és később visszaállítható megoldás az, hogy belülről egy kis gumi, vagy műanyaggyűrűvel benyomott állásban rögzíted a pöcköt."

 

Van erről fénykép valahol valakinek? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!