|
|
|
|
 |
TGaborZ
2016-03-23 22:22:08
|
15421
|
Köszönöm!
Kétbalkezes vagyok, de ennek így neki merek állni! :))) |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
TGaborZ
2016-03-23 22:11:19
|
15419
|
úú, ezt hogy is kell pontosan csinálni?
"Ha nincs ilyen átkapcsoló, akkor egy picit barkácsolni kell, de az sem egy nagy vaszisztdasz, a leggyakoribb, és később visszaállítható megoldás az, hogy belülről egy kis gumi, vagy műanyaggyűrűvel benyomott állásban rögzíted a pöcköt."
Van erről fénykép valahol valakinek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|