|
|
|
|
 |
evebeve01
2016-03-23 17:04:41
|
24235
|
De mondjuk 24 macskára nem is lehet kellő kép odafigyelni, és érdemes a facebook oldalán elolvasni ő, hogy ír minderről.Félre ne értsd nem védem sőt ha bele gondolok,hogy őt ajánlották annak idején,hát beleborzongok.Bár a pattella ficammal még mindig szenvedünk,de őt nem ilyen körülményekből hoztam el. |
|
A hozzászólás:
 |
banda-vezér
2016-03-23 15:57:54
|
24234
|
Ez így van, de ha csak ez lett volna a baj, hogy szereti az állatokat, és sok van, akkor mondjuk nem viszik el gennyes méhgyulladással tőle a cicát, aki az akut problémra való tekintettel ma átesett6át fog esni az ivartalanításon.
Gondolom nem aznap délelőtt lett gennyes méhgyulladása.
Nem sorolom a többit, a képek és a leírás magáért beszél.
Remélem mindenki magába fordul aki eddig védte őt, most végre bebizonyosodott, az, amit oly sokan évek óta tudtunk.
Csak mindenki hallgatott . . . . . . de cinkosok közt vétkes aki néma.
|
|
Előzmény:
 |
evebeve01
2016-03-23 15:43:16
|
24233
|
Szerintem szörnyű ilyen állapotok között állatot tartani. AZ nem mentség, hogy szeretem és nem tudok megválni tőle, én is szeretem az állatokat de nem leszek gyűjtögető mert az senkinek se jó. Úgy gondolom mindenkinek éreznie kell a korlátait ,vagy biztosítsa a megfelelő feltételeket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|