Keresés

Részletes keresés

banda-vezér Creative Commons License 2016-03-23 15:57:54 24234

Ez így van, de ha csak ez lett volna a baj, hogy szereti az állatokat, és sok van, akkor mondjuk nem viszik el gennyes méhgyulladással tőle a cicát, aki az akut problémra való tekintettel ma átesett6át fog esni az ivartalanításon.

Gondolom nem aznap délelőtt lett gennyes méhgyulladása.

Nem sorolom a többit, a képek és a leírás magáért beszél.

 

Remélem mindenki magába fordul aki eddig védte őt, most végre bebizonyosodott, az, amit oly sokan évek óta tudtunk.

Csak mindenki hallgatott . . . . . . de cinkosok közt vétkes aki néma.

 

A hozzászólás:
evebeve01 Creative Commons License 2016-03-23 15:43:16 24233

Szerintem szörnyű ilyen állapotok között állatot tartani. AZ nem mentség, hogy szeretem és nem tudok megválni tőle, én is szeretem az állatokat de nem leszek gyűjtögető mert az senkinek se jó. Úgy gondolom  mindenkinek éreznie kell a korlátait ,vagy biztosítsa a megfelelő feltételeket.

Előzmény:
banda-vezér Creative Commons License 2016-03-22 21:46:37 24231

Ugye senkinek nem kell bemutatni, ki az a neves "top tenyésztő" . . . . 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!