Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2016-03-21 19:31:22 24225

Októberben volt egy éve, hogy meghalt.

Most januárban tudtam rászánni magam, hogy új macskát hozzak, de még mindig hiányzik.

A hozzászólás:
banda-vezér Creative Commons License 2016-03-21 19:19:33 24224

 

Nem is tudtam, hogy VHO már nincs. :-(

 

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2016-03-21 14:20:23 24223

A széklet mennyiségével és minőségével elégedett vagyok. Kétnaponta van egy szerintem normális adag, a szaga sem feltűnően büdös (már viszonylag persze). VHO, aki konzervet is evett, kétszer ennyit termelt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!