|
|
|
|
 |
CBNora
2016-03-21 19:31:22
|
24225
|
Októberben volt egy éve, hogy meghalt.
Most januárban tudtam rászánni magam, hogy új macskát hozzak, de még mindig hiányzik. |
|
A hozzászólás:
 |
banda-vezér
2016-03-21 19:19:33
|
24224
|
Nem is tudtam, hogy VHO már nincs. :-(
|
|
Előzmény:
 |
CBNora
2016-03-21 14:20:23
|
24223
|
A széklet mennyiségével és minőségével elégedett vagyok. Kétnaponta van egy szerintem normális adag, a szaga sem feltűnően büdös (már viszonylag persze). VHO, aki konzervet is evett, kétszer ennyit termelt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|