|
|
|
|
 |
Lora1213
2016-03-21 12:54:12
|
24221
|
A mostani macskáim egyszerű házi macskák. Mindkettő 3 hónapos körül lehetett amikor idekerült. Az egyik csak és kizárólag egyfajta szárazat eszik, a másik szárazat, nedveset, husit egyebet, megeszik. A húsevőm fog egeret, madarat, gyíkot, gondosan lucskosra nyalogatva hozza nekem. Még sosem láttam hogy megette volna. |
|
 |
CBNora
2016-03-21 12:43:51
|
24218
|
Jaj, nem megenném, hanem megenné! |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2016-03-21 12:42:46
|
24217
|
Hát, én se merem Lemonkámat koplaltatni. Kimondottan vékony macska, mondhatni sovány, és kizárólag akkor eszik, ha tényleg éhes. Száraztápon kívül csak levadászott molylepkét. Nassolnivalóval nem lehet neki kedveskedni, a húst sem eszi meg, és az ő által választott étkezési időn kívül az egyébként szeretett tápot sem fogadja el még kézből sem. Egy szűk kompótos tálnyi száraztáp a napi kajája. Szerencsére sok vizet iszik.
Majdnem ötévesen került hozzám, berögzült szokásokkal.
Fölmerült bennem, hogy mi lenne, ha fogna egeret (most lenne rá lehetőség a spájzban), hátha azt megenném és rávezetné a húsra. De nem merem beengedni a kamrába, és az egereket is sajnálom. Bár valahogy ki kellene már ebrudalni őket, a csapdába régóta nem hajlandók bemenni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|