Keresés

Részletes keresés

Lora1213 Creative Commons License 2016-03-21 12:44:06 24219

Jajistenem...

A hozzászólás:
banda-vezér Creative Commons License 2016-03-21 12:29:07 24216

Én sem sanyargatom őket itthon. :-)

 

 

 

De szerintem az étel nem játék.

Én sem azt eszem amit megkívánok, süteményt és palacsintát, hanem zöldséget és gyümölcsöt.

Ami szintén finom, de azért nem ugyanaz.

Ezért néha a cicák is kapnak nassolni valót, ha a mamájuk "bűnözik" néha, nekik is szabad.

De alapvetően próbálok én is egészségesen enni, és őket is úgy etetni.

 

Még ha néha napján erős jellemet kíván a dolog, akkor is.

 

 

 

Előzmény:
Lora1213 Creative Commons License 2016-03-21 11:34:05 24215

Az én macskáim gyorsabban idomítanak engem mint én őket.  Nem szégyenlem.  Azért fogadtam őket magamhoz, hogy szerethessem őket..   Ők várnak engem, dorombolnak, bucolnak,  minden módon kimutatják ragaszkodásukat. Cserébe én tálcán kínálom a számukra megfelelő ellátást.    Kaját, orvost , simit , stb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!