|
|
|
|
 |
Lora1213
2016-03-21 12:44:06
|
24219
|
Jajistenem... |
|
A hozzászólás:
 |
banda-vezér
2016-03-21 12:29:07
|
24216
|
Én sem sanyargatom őket itthon. :-)

De szerintem az étel nem játék.
Én sem azt eszem amit megkívánok, süteményt és palacsintát, hanem zöldséget és gyümölcsöt.
Ami szintén finom, de azért nem ugyanaz.
Ezért néha a cicák is kapnak nassolni valót, ha a mamájuk "bűnözik" néha, nekik is szabad.
De alapvetően próbálok én is egészségesen enni, és őket is úgy etetni.
Még ha néha napján erős jellemet kíván a dolog, akkor is.
|
|
Előzmény:
 |
Lora1213
2016-03-21 11:34:05
|
24215
|
Az én macskáim gyorsabban idomítanak engem mint én őket. Nem szégyenlem. Azért fogadtam őket magamhoz, hogy szerethessem őket.. Ők várnak engem, dorombolnak, bucolnak, minden módon kimutatják ragaszkodásukat. Cserébe én tálcán kínálom a számukra megfelelő ellátást. Kaját, orvost , simit , stb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|