Keresés

Részletes keresés

Lora1213 Creative Commons License 2016-03-21 00:55:54 24210

Húúú !  De hatalmas !

A hozzászólás:
banda-vezér Creative Commons License 2016-03-20 22:05:40 24208

Nálunk a macskák nem tudja kinyitni a hűtőt.

Így azt esznek, amit adok nekik.

Nincs hiszti, nincs válogatás.

Soha nem értettem ezeket a kifogásokat, hogy nem eszi meg.

Amelyik macska nem eszi meg, az nem éhes.

3 nap nem evés után fényesre nyalja majd a tálat, bármit teszel bele.

Az enyémek minden reggel gyönyörűen esznek, mindegy mit kapnak.

Tudják, ha nem eszik meg, holnap is ugyanez lesz a menü.

 

Mégis egész szép nagyra nőttek.

 

 

Előzmény:
Lora1213 Creative Commons License 2016-03-20 07:47:12 24207

Én mondtam a macskámnak hogy ez meg az a kaja milyen finom, milyen egészséges, ő ragaszkodik a megszokott RC- hez.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!