Keresés

Részletes keresés

banda-vezér Creative Commons License 2016-03-20 22:05:40 24208

Nálunk a macskák nem tudja kinyitni a hűtőt.

Így azt esznek, amit adok nekik.

Nincs hiszti, nincs válogatás.

Soha nem értettem ezeket a kifogásokat, hogy nem eszi meg.

Amelyik macska nem eszi meg, az nem éhes.

3 nap nem evés után fényesre nyalja majd a tálat, bármit teszel bele.

Az enyémek minden reggel gyönyörűen esznek, mindegy mit kapnak.

Tudják, ha nem eszik meg, holnap is ugyanez lesz a menü.

 

Mégis egész szép nagyra nőttek.

 

 

A hozzászólás:
Lora1213 Creative Commons License 2016-03-20 07:47:12 24207

Én mondtam a macskámnak hogy ez meg az a kaja milyen finom, milyen egészséges, ő ragaszkodik a megszokott RC- hez.

Előzmény:
banda-vezér Creative Commons License 2016-03-19 22:08:03 24206

Lehet, hogy 10 évvel ezelőtt még a Royal Canin és a hill's volt a jó eledel, ma már azért ennél sokkal jobb minőségű állateledelt lehet kapni.

 

Én csak olyat vennék, amiben nincs húsliszt, szója, állati eredetű melléktermék, stb. rosszul hangzó megnevezés, és minimum 70%-os a hústartalma.

 

Ebben a videóban csak ilyeneket teszteltünk, ami 70% hústartalom feletti.

 

Ennek ellenére még mindig a Fressnapfban kapható Moments a legjobb. Kinitod és egészben benne van a koktél rák, fürjtojás, stb. A Fresis eladó kmondták, hogy nekik mindig meg kell kóstolni a konzerveket, mert olyan tiszta, hogy alkalmas lenne emberi fogyasztásra is.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!