Lehet, hogy 10 évvel ezelőtt még a Royal Canin és a hill's volt a jó eledel, ma már azért ennél sokkal jobb minőségű állateledelt lehet kapni.
Én csak olyat vennék, amiben nincs húsliszt, szója, állati eredetű melléktermék, stb. rosszul hangzó megnevezés, és minimum 70%-os a hústartalma.
Ebben a videóban csak ilyeneket teszteltünk, ami 70% hústartalom feletti.
Ennek ellenére még mindig a Fressnapfban kapható Moments a legjobb. Kinitod és egészben benne van a koktél rák, fürjtojás, stb. A Fresis eladó kmondták, hogy nekik mindig meg kell kóstolni a konzerveket, mert olyan tiszta, hogy alkalmas lenne emberi fogyasztásra is.