Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2016-03-19 20:44:32 24203

Biztos az orvosnak lesz még javaslata.

A Hill's alutasakos legalább olyan jó, mint a R.C., az én macskám jobban is szerette. Nálunk az állatpatikában mindig van, máshol még nem kerestem.

A hozzászólás:
Idahon1 Creative Commons License 2016-03-19 20:39:10 24202

2hete amióta nálam van, a tenyésztőtől Leonardo száraztàpot kaptunk ő is azzal etette és csirkével.. 

A tünetek: folyton vakarta a fülét és tüsszögött, kedden szerdán voltam vele dokinál kitisztitotta a fülét bár egyáltalan nem volt vészes, kaptunk fülcseppet, antibiotikumot meg valami tablettát aminek elfelejtettem a nevét de minden nap reggel este kell egy negyedet adni neki belőle. Azt mondta próbáljuk meg hogy maradunk ugyanannál az eledelnél ha a gyogyszertől elmulnak a tünetek akkor nyert ügyünk van, ha továbbra is fenn all akkor valószinu a kaja lesz a baj.. 

A tüsszögés már elmult teljesen viszont a fülét még most is vakarja és az állát..:(

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2016-03-19 20:08:49 24201

Mennyi ideje eteted ezzel? Előtte mit kapott?

Mik a tünetek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!