|
|
|
|
 |
CBNora
2016-03-19 20:44:32
|
24203
|
Biztos az orvosnak lesz még javaslata.
A Hill's alutasakos legalább olyan jó, mint a R.C., az én macskám jobban is szerette. Nálunk az állatpatikában mindig van, máshol még nem kerestem. |
|
A hozzászólás:
 |
Idahon1
2016-03-19 20:39:10
|
24202
|
2hete amióta nálam van, a tenyésztőtől Leonardo száraztàpot kaptunk ő is azzal etette és csirkével..
A tünetek: folyton vakarta a fülét és tüsszögött, kedden szerdán voltam vele dokinál kitisztitotta a fülét bár egyáltalan nem volt vészes, kaptunk fülcseppet, antibiotikumot meg valami tablettát aminek elfelejtettem a nevét de minden nap reggel este kell egy negyedet adni neki belőle. Azt mondta próbáljuk meg hogy maradunk ugyanannál az eledelnél ha a gyogyszertől elmulnak a tünetek akkor nyert ügyünk van, ha továbbra is fenn all akkor valószinu a kaja lesz a baj..
A tüsszögés már elmult teljesen viszont a fülét még most is vakarja és az állát..:( |
|
Előzmény:
 |
CBNora
2016-03-19 20:08:49
|
24201
|
Mennyi ideje eteted ezzel? Előtte mit kapott?
Mik a tünetek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|