Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2016-03-19 20:08:49 24201

Mennyi ideje eteted ezzel? Előtte mit kapott?

Mik a tünetek?

A hozzászólás:
Idahon1 Creative Commons License 2016-03-19 19:39:55 24200

Sziasztok!!! 

Segítséget szeretnék kérni, eleg fontos lenne!! 

MC kiscicám allergiás a Royal Canin alutasakos eledelre, eddig azt próbáltam csak ki. Most vettem helyette neki Animonda-t. Mi a véleményetek erről a cica eledelről? 

Ezt tartottam a leg"minőségibb"-nek, bejártam a varos összes állatboltját, mindenhol a Royal van ami szerintem jobb, ill. Whiskas, Kitekat, Felix...stb ezekkel viszont nem szeretném etetni őt. 

Tudnátok ajánlani nekem valami jót a Royal helyett, amihez könnyen hozzálehet jutni? 

(Ja, és úgy szokta kapni, hogy főtt csirkemell hússal össze van keverve neki az alutasakos:))

 

nagyon köszönöm a segítségeket előre is! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!