|
|
|
|
 |
CBNora
2016-03-19 20:08:49
|
24201
|
Mennyi ideje eteted ezzel? Előtte mit kapott?
Mik a tünetek? |
|
A hozzászólás:
 |
Idahon1
2016-03-19 19:39:55
|
24200
|
Sziasztok!!!
Segítséget szeretnék kérni, eleg fontos lenne!!
MC kiscicám allergiás a Royal Canin alutasakos eledelre, eddig azt próbáltam csak ki. Most vettem helyette neki Animonda-t. Mi a véleményetek erről a cica eledelről?
Ezt tartottam a leg"minőségibb"-nek, bejártam a varos összes állatboltját, mindenhol a Royal van ami szerintem jobb, ill. Whiskas, Kitekat, Felix...stb ezekkel viszont nem szeretném etetni őt.
Tudnátok ajánlani nekem valami jót a Royal helyett, amihez könnyen hozzálehet jutni?
(Ja, és úgy szokta kapni, hogy főtt csirkemell hússal össze van keverve neki az alutasakos:))
nagyon köszönöm a segítségeket előre is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|