Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2016-03-18 11:26:11 5731

Az adatkábel kétszer 4 ér (egér usb kábel) szépen elfért a gyári helyen, a pici csőben, amiben a gyári 3 vastagabb volt.

Előzmény:
moTmeN Creative Commons License 2016-03-08 20:50:20 5725

Igen szepen nez ki. Megkerdezhetem, hogy hogyan vezetted el az adatbuszt? Az en megoldasom egy kulso kabel volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!