Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bandita39 Creative Commons License 2016-03-15 09:10:16 102014

Egėszsėggel használd szépen rajzol.

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2016-03-14 18:37:10 102013

Sziasztok, kaptam egy kis ajándékot, és végre kipróbálhattam, az EOS-M-re ment csak fel, még nincs se helicoid, se rekesz, é nem cyclop. Lehet véleményezni, nekem ígéretes a kicsike. A képek között van 2,5/50-es Canon macroval készült is, egyből rátaláln persze. Viszont egyiken sincs semmi utómunka.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!