Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2016-03-14 11:27:27 15418

A 4/200 elődje a 3.5/200 alias 'Frankenstein'! :)

Igaz ez más felépítés, de nem tűnik lágynak: http://www.pentaxforums.com/lensreviews/Takumar-200mm-F3.5.html

A hozzászólás:
pater68 Creative Commons License 2016-03-14 08:22:05 15417

Olyan nincs a kamrában... M42 4/200, meg K 2.5/200 akad. Az első elég lágy, a másik meg... Hát... Bazi nagy.

Na, majd kipróbálom.

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2016-03-14 08:12:07 15416

Nem kell akezedben tartani, kényelmesen állváyon is lehet. :)

Pedig a Takumar 200/3.5-t akartam épp ajánlani, az gyárilag állványcsavaros. Keress csak rá milyen képek készültek vele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!