Keresés

Részletes keresés

Branta Creative Commons License 2016-03-13 08:27:32 5997

Meg ne tömd már szerencsétlent, főleg ne úgy, hogy valaki leírja, hogy kell csinálni, egy állat sem érdemel olyan sorsot. Hízlald meg normálisan, legyen boldog élete, aztán süsd meg, úgy is elég nagyra nő egy néma gácsér.

A hozzászólás:
vitya19900 Creative Commons License 2016-03-12 22:19:34 5996

Sziasztok hogy kell kacsát tömni valaki leirná nekem ? a gácsért akarom megtömni :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!