|
|
|
|
 |
72 Zsolti
2016-03-11 07:47:39
|
2892
|
Köszönöm a segítséget, így most müködik 😊 |
|
A hozzászólás:
 |
K Nándor
2016-03-10 21:26:20
|
2891
|
Ujrainditas gondolom volt. Ha az sem oldja meg, akkor csinalj menetes -> DFU mod es visszallitas itunesbol-> mehet vissza a mentes. |
|
Előzmény:
 |
72 Zsolti
2016-03-10 14:15:24
|
2890
|
Sziasztok. Valaki ha tudna segíteni. IPad Air 32Gb a Kontaktok inditásakor elsötétül a képernyő és utána visszajön a kezdőoldal. Mi lehet a baj? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|