Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Primary92 Creative Commons License 2016-03-10 20:35:25 102012

http://photography-on-the.net/forum/showthread.php?p=17037103

http://forum.photozone.de/index.php?/topic/3709-canon-ef-14-18mm-f5-56-is-stm/

 

Mondjuk én már leszoktam a Canonról, és Sony E 10-18-at használok FullFrame-n. Hobbira vállalható.

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2016-03-10 19:44:01 102010

mert át akarnak szállni sokan a 10-18-ba, csak veszteségmentesen... meg állítólag a 10-22-t könnyű átalakítani fullframes használatra. Ami persze csak 12 mm-től műxik, 10-12 között tükörütéses

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!