Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Moris721 Creative Commons License 2016-03-10 20:28:36 102011

Értem! Köszönöm szépen ! Nem volt világos,...rengeteg videót néztem, tesztet olvastam, ahol a két objektívet összehasonlították. És bizony nem sok gond volt a 10-18-al....ha meg az árat nézem ,akkor semmi gond.

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2016-03-10 19:44:01 102010

mert át akarnak szállni sokan a 10-18-ba, csak veszteségmentesen... meg állítólag a 10-22-t könnyű átalakítani fullframes használatra. Ami persze csak 12 mm-től műxik, 10-12 között tükörütéses

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!