Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2016-03-09 08:51:00 102009

Minek "befogni" azt a tavot, ha fogalmad sincs mire hasznalnad? Nem kotozkodes. Ha nem vet fel a penz, ne vegyel semmit, csak hogy legyen. Ha csak hetvegi fotos vagy, akkor a 2.8-asok nehezek lesznek es a patyolgatasukra is tobb idot forditanal a kis "dragaknak" mint a fotozasra. 

Hatarozott elkepzelessel konnyebb valasztani.

Előzmény:
vigusz Creative Commons License 2016-02-25 19:38:26 102007

Nem speciálisan madárfotózásra vagy ilyesmire kéne hanem csak egy olyan telének kéne amivel 200-300-as távot be lehet fogni....

A fényereje gondolom probléma kicsit de amúgy szépen rajzol?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!