|
|
|
|
 |
evebeve01
2016-03-07 09:06:46
|
24199
|
Igen már jól van. A tortúra viszont megviselte mert bizalmatlan lett az idegenekkel szemben,az előtt érdeklődő volt. A frontokat érzi mivel néha látom ,hogy próbálja nem terhelni az operált lábát. Amúgy viszont ugyan az a komisz játékos cica aki előtte volt. |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2016-03-06 12:14:48
|
24197
|
Most jól van a cica? |
|
Előzmény:
 |
evebeve01
2016-03-06 12:10:13
|
24196
|
Szia
Nekünk patelaficamunk volt, amit ortopéd állat klinikán operáltak.
Mi flexivet go-t adunk neki kúrában ez sokat segített,a műtét után 4 hónapig kapta folyamatosan majd egy hónap szünet majd ismét 2 hónap. Javaslom szakorvos nézze meg. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|