Keresés

Részletes keresés

evebeve01 Creative Commons License 2016-03-07 09:06:46 24199

Igen már jól van. A tortúra viszont megviselte mert bizalmatlan lett az idegenekkel szemben,az előtt érdeklődő volt. A frontokat érzi mivel néha látom ,hogy próbálja nem terhelni az operált lábát. Amúgy viszont ugyan az a komisz játékos cica aki előtte volt.

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2016-03-06 12:14:48 24197

Most jól van a cica?

Előzmény:
evebeve01 Creative Commons License 2016-03-06 12:10:13 24196

Szia

 

Nekünk patelaficamunk volt, amit ortopéd állat klinikán operáltak.

Mi flexivet go-t adunk neki kúrában ez sokat segített,a műtét után 4 hónapig kapta folyamatosan majd egy hónap szünet majd ismét 2 hónap. Javaslom szakorvos nézze meg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!