|
|
|
|
 |
Belinda Edding
2016-03-06 14:20:36
|
24198
|
Jó erre az Arthromed, az Apto-flex és más készítmények is amiket macskáknak ajánlanak.
Ez hatás és pénztárcafüggő is. Lehet, hogy az egyik pornak vagy tablettának mellékhatásai lesznek a másikat meg simán bírja. Ki kell próbálni, a lényeg az, hogy hasson és jobban legyen!
Csatlakozom Evebeve-hez kérdezd meg a dokit, hogy mit ajánl.
Ha ugyanis fájdalomcsillapító is szükséges a porc- és izületvédő mellé azt mindenféleképpen állatdokival beszéld meg, mert vannak olyan gyógyszerek amiket a kutyák és az emberek hosszútávon is jól tolerálnak, viszont macsekoknak a komoly - akár halálos! - mellékhatások miatt nem adhatóak!
|
|
 |
CBNora
2016-03-06 12:14:48
|
24197
|
Most jól van a cica? |
|
A hozzászólás:
 |
evebeve01
2016-03-06 12:10:13
|
24196
|
Szia
Nekünk patelaficamunk volt, amit ortopéd állat klinikán operáltak.
Mi flexivet go-t adunk neki kúrában ez sokat segített,a műtét után 4 hónapig kapta folyamatosan majd egy hónap szünet majd ismét 2 hónap. Javaslom szakorvos nézze meg. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|