Keresés

Részletes keresés

Belinda Edding Creative Commons License 2016-03-06 14:20:36 24198

Jó erre az Arthromed, az Apto-flex és más készítmények is amiket macskáknak ajánlanak.

 

Ez hatás és pénztárcafüggő is. Lehet, hogy az egyik pornak vagy tablettának mellékhatásai lesznek a másikat meg simán bírja. Ki kell próbálni, a lényeg az, hogy hasson és jobban legyen!

 

Csatlakozom Evebeve-hez kérdezd meg a dokit, hogy mit ajánl.

 

Ha ugyanis fájdalomcsillapító is szükséges a porc- és izületvédő mellé azt mindenféleképpen állatdokival beszéld meg, mert vannak olyan gyógyszerek amiket a kutyák és az emberek hosszútávon is jól tolerálnak, viszont macsekoknak a komoly - akár halálos! - mellékhatások miatt nem adhatóak!

 

 

CBNora Creative Commons License 2016-03-06 12:14:48 24197

Most jól van a cica?

A hozzászólás:
evebeve01 Creative Commons License 2016-03-06 12:10:13 24196

Szia

 

Nekünk patelaficamunk volt, amit ortopéd állat klinikán operáltak.

Mi flexivet go-t adunk neki kúrában ez sokat segített,a műtét után 4 hónapig kapta folyamatosan majd egy hónap szünet majd ismét 2 hónap. Javaslom szakorvos nézze meg.

Előzmény:
Moskito87 Creative Commons License 2016-03-05 20:51:55 24194

és a lemaradt csatomány

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!