Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bandita39 Creative Commons License 2016-03-04 06:00:43 1003

Ez nagyon komoly ,ez màr tiszta Nasa technika,van olyan ingyenes program amivel a képeket jól ösze lehet füzni ?Egyszer próbáltam Ps-be de nem sikerúlt megcsinálni .

Előzmény:
jcsapo Creative Commons License 2016-03-03 23:36:13 1002

Ez csakis azért készült, hogy könnyű legyen és ha úgy adódik, akkor  egyszerűen lehessen használni terepen is.

Az általam használt mikrométer bírja a terhelést és a régi NDK-s sin sem kotyog. Nem is volt nagyon drága, a sin + gyorscseretelp + mikrométer meg volt 15000 Ft-ból.

Emellett van még 2 db léptetőmotoros makró sínemem mikrokontrolleres vezérléssel. Természetesen ezek is saját készítésűek.

 

Ezek sokat tudnak és nagyon precízek, de nagy távolságra nem igazán jó cipelni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!