Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2016-03-03 19:42:56 1001

Hali!  

 

Mindenesetre ügyes, de kérdés mennyire stabil.

Arra gondolok, hogy ezek a makrósínek eléggé kotyogósak, ha a rögzítő csavar feloldott. A léptetések után a csavart ismét rá kell húzni, és akkor a pozíció elmászhat.

A másik, ezeket a mikrométereket, nem arra tervezték, hogy 1-2 kilót mozgassanak (gép+obi).

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2016-03-02 18:55:31 999

Haliho!

 

ez sem kiherélt mikro csak a kengyel van levágva..

 

a különbség annyi ,hogy  egy sima mikrót veszel 500 Ft ért /használt/

egy szerelhető  ettől sokkal drágább..

 

van akinek nagyon számít mennyit költ..

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!