Sziasztok.
Donnie cicám, egy ereje teljében lévő 4 éves fiúcska, ma reggelre minden előjel nélkül meghalt.
Nagyon sok Maine Coont ismerek, de soha nem találkoztam még ennyire ember központú, érdeklődő, és 'szerető' állatkával.
Ma reggel, a legjobb barátomat, és egy picit a gyermekemet veszítettem el.
A kosárkájában találtam rá, ahol szunyókálni szokott miután a gazdiékat összebújja, összebucizza, és álomba ringatja.Úgy feküdt ott, ahogy mindig is szokott aludni, összegömbölyödve, nózi a hátsó tappancson, és lehunyt szemecskékkel.
Nem szeretnék okokat firtatni, Tényleg nem.
Csak annyit kérek, hogy most most kapd el a cicádat, és dédelgesd meg, nagyon nagyon. Donnie fiú, akárhol is van most, tudni fogja hogy azt a dédelgetést egy kicsit ő is kapja.
Vigyázz magadra Kicsi Doncsikám.

|