|
|
|
|
 |
monyesz
2016-03-01 20:39:59
|
15398
|
Csak óvatosan, mert a sok pp után már nem is arról beszélünk milyen egy objektív, hanem hogy ki mennyit és hogyan tud utómunkázni. |
|
 |
pater68
2016-03-01 20:24:35
|
15396
|
Köszi! Nem olyan xar ez... |
|
A hozzászólás:
 |
faki
2016-03-01 20:22:29
|
15394
|
Van itt pár kép, aki készítette, még jót nem nagyon írt az objektívről. :-) |
|
Előzmény:
 |
pater68
2016-03-01 19:45:20
|
15391
|
Szervusztok! Tudtok valami infót a 2.8/135 Revuenon-Special obiról? Chinon gyártmány? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|