|
|
|
|
 |
faki
2016-03-01 20:23:57
|
15395
|
Ja hogy vettél, akkor ne olvasd el az előzőt! :-O |
|
A hozzászólás:
 |
pater68
2016-03-01 20:19:21
|
15393
|
Szert tettem egy ilyenre, aztán próbálok utánanézni a dolgainak... :)
Sok 135mm-es üvegem van, próbálom sorba állítani őket.
Hagy masírozzanak (el). |
|
Előzmény:
 |
monyesz
2016-03-01 20:12:22
|
15392
|
Van annál jobb 135-ös, nem is kevés. Mondjuk ha nem a nagy márkák között keresel, akkor Sears (Cosina), Porst Tele MC auto D jelzéssel.
A Chinon 135-je se nagyon jó egyébként, nem tudom azonos-e a Revuenon-nal. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|