Keresés

Részletes keresés

pater68 Creative Commons License 2016-03-01 20:19:21 15393

Szert tettem egy ilyenre, aztán próbálok utánanézni a dolgainak... :)

Sok 135mm-es üvegem van, próbálom sorba állítani őket. 

Hagy masírozzanak (el).

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2016-03-01 20:12:22 15392

Van annál jobb 135-ös, nem is kevés. Mondjuk ha nem a nagy márkák között keresel, akkor Sears (Cosina), Porst Tele MC auto D jelzéssel.

A Chinon 135-je se nagyon jó egyébként, nem tudom azonos-e a Revuenon-nal.

Előzmény:
pater68 Creative Commons License 2016-03-01 19:45:20 15391

Szervusztok! Tudtok valami infót a 2.8/135 Revuenon-Special obiról? Chinon gyártmány?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!