|
|
|
|
 |
faki
2016-03-01 20:22:29
|
15394
|
Van itt pár kép, aki készítette, még jót nem nagyon írt az objektívről. :-) |
|
 |
monyesz
2016-03-01 20:12:22
|
15392
|
Van annál jobb 135-ös, nem is kevés. Mondjuk ha nem a nagy márkák között keresel, akkor Sears (Cosina), Porst Tele MC auto D jelzéssel.
A Chinon 135-je se nagyon jó egyébként, nem tudom azonos-e a Revuenon-nal. |
|
A hozzászólás:
 |
pater68
2016-03-01 19:45:20
|
15391
|
Szervusztok! Tudtok valami infót a 2.8/135 Revuenon-Special obiról? Chinon gyártmány? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|