|
|
|
|
 |
SzAndras0
2016-03-01 12:46:18
|
15390
|
Köszi, este teszek majd fel képeket, mert én nem tudom beazonosítani. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
SzAndras0
2016-02-29 22:55:03
|
15384
|
Üdv mindenkinek!
Ha már ilyen szakértők vannak itt Takumar vonalon, szerintetek melyiket érdemesebb megtartanom: Takumar 135 3,5 , vagy Jupiter 37? A Takumar nagyon pöpec, szinte gyűjtői állapotú, a Jupi ütött-vert, de azt én sem sajnálom beletenni a bringás táskámba. Valamelyiknek menni kéne, kell a pénz :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|