Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2016-03-01 12:08:40 15389

Takumar 135/3.5 volt jópár féle, a korai 5/4-es : http://www.pentaxforums.com/lensreviews/Takumar-Auto-Takumar-135mm-F3.5.html

és a későbbi 4/4-es elrendezés: http://www.pentaxforums.com/lensreviews/S-M-C-Super-Takumar-135mm-F3.5.html ,

amiken belül voltak még változatok.

Jahno Creative Commons License 2016-02-29 23:31:42 15385

Baze, tegnap óta ezen gondolkozom én is, bár nekem a 37es is gyűjtői állapotú, egyik meg még gyűjtőibb. És van 135mm-ből aluverziósom is :-P

A hozzászólás:
SzAndras0 Creative Commons License 2016-02-29 22:55:03 15384

Üdv mindenkinek!

Ha már ilyen szakértők vannak itt Takumar vonalon, szerintetek melyiket érdemesebb megtartanom: Takumar 135 3,5  , vagy Jupiter 37? A Takumar nagyon pöpec, szinte gyűjtői állapotú, a Jupi ütött-vert, de azt én sem sajnálom beletenni a bringás táskámba. Valamelyiknek menni kéne, kell a pénz :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!