|
|
|
|
 |
Jahno
2016-02-29 23:31:42
|
15385
|
Baze, tegnap óta ezen gondolkozom én is, bár nekem a 37es is gyűjtői állapotú, egyik meg még gyűjtőibb. És van 135mm-ből aluverziósom is :-P |
|
A hozzászólás:
 |
SzAndras0
2016-02-29 22:55:03
|
15384
|
Üdv mindenkinek!
Ha már ilyen szakértők vannak itt Takumar vonalon, szerintetek melyiket érdemesebb megtartanom: Takumar 135 3,5 , vagy Jupiter 37? A Takumar nagyon pöpec, szinte gyűjtői állapotú, a Jupi ütött-vert, de azt én sem sajnálom beletenni a bringás táskámba. Valamelyiknek menni kéne, kell a pénz :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|