|
|
|
|
 |
monyesz
2016-02-29 20:20:30
|
15380
|
Almát almával, körtét körtével!
Az az Auto Tak 2/55 nem egy Canon FE korabeli lencse, meg árban sem egy ligában vannak, stb.
Konkrétan az már nem pusztán életlenség lágyság amit a Pancolarnál látsz a sarkokban, mert rekeszelésre sem nagyon javul. A Takumar sokkal kiegyenlítettebb.
A színekre Sándor megadta a választ, azt bármikor egy WB igazítással helyre tudod tenni. |
|
 |
Rőth Sándor
2016-02-29 19:54:17
|
15379
|
Akkor szerencses vagy, ki tudod valasztani magadnak, amelyik jobban tetszik. Ha az objektiven keresztul allitasz WB-t, a szinek is jok lesznek mindegyikkel. |
|
A hozzászólás:
 |
Vaporshark
2016-02-29 19:50:00
|
15378
|
most ezt a teszt konkrétan arról szól hogy élsebb a takumar ? az élesség egy dolog, ha azt akarok felcsapok egy 55 1.8 FE sonnart. imádom a zeiss lencséket, bokeh-ban és színelőeadásban nálam jobb a panci. Nekem is van szerencsém pár darabhoz. :) |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|