Keresés

Részletes keresés

Vaporshark Creative Commons License 2016-02-29 19:50:00 15378

most ezt a teszt konkrétan arról szól hogy élsebb a takumar ? az élesség egy dolog, ha azt akarok felcsapok egy 55 1.8 FE sonnart. imádom a zeiss lencséket, bokeh-ban és színelőeadásban nálam jobb a panci. Nekem is van szerencsém pár darabhoz. :) 

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2016-02-29 19:41:30 15376

Nem túl merész szerintem: http://forum.mflenses.com/test-6x50-55mm-3xtakumar-nikkor-pancolar-yashinon-t24095.html

Figyeld a képsarkokban mekkora az eltérés!

 

Van Pancolarom egyébként, a 8 lamellés verzió.

Előzmény:
Vaporshark Creative Commons License 2016-02-29 18:54:06 15374

Mármint miben veri ? Ez nem Túl merész kijelentés ?:) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!