|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Vaporshark
2016-02-29 18:54:06
|
15374
|
Mármint miben veri ? Ez nem Túl merész kijelentés ?:) |
|
Előzmény:
 |
monyesz
2016-02-29 17:59:40
|
15373
|
Ha már Pancolar 1.8/50, akkor azt messze veri a Takumar 1.8/55-je. ;)
A másik Takumar ritkaság(om) még az M37-es időkből egy Takumar 58/2.4 (a vázak akkoriban Asahiflex néven futottak, ez konkrétan a IIb, ami egy történelmi váz az SLR-ek fejlődésében), ami heliar építés, és azóta sem használják ezt, nem mintha olyan rossz lenne:

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|