Keresés

Részletes keresés

Johann Wind Creative Commons License 2016-02-19 02:00:20 5986

Szia.

Nagyon szépek!:)

Helyileg merre találhatóak a kacsák?

A hozzászólás:
Kriszfarmer Creative Commons License 2016-02-18 20:48:37 5985

Sziasztok még új vagyok a fórumban,de már pár éve foglalkozom díszbaromfikkal köztük a némákkal is, tavaly kezdtem el tartani az első kacsáimat amiktől most megválnék (fehér tojó,szarkamintás tojó,tarka gácsér ,a fodrozott tojót már lefoglalták)

véleményeket az idei "tenyész"csapatomról: Kék gácsér+Buff tojó,Barna tojó,Lila tojó. :D 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!