|
|
|
|
 |
Gerrii
2016-02-18 17:10:57
|
5842
|
Nem valószínű. A galambhús nagyon egészséges. Ennyi erővel a csirke hús vagy más háziállat húsától is kellene tartanunk? Nem hinném. Megfelelő tartási körülmények és elkészítés esetében nem kell tartanunk semmitől.
|
|
A hozzászólás:
 |
iimi
2016-02-18 09:39:24
|
5841
|
Köszönöm a választ.
Egy olyan kérdésem lenne még, hogy galambról emberre terjedő betegség (közvetlenül vagy hús fogyasztással) létezik-e?
Tavaly itt a környéken két galambtartó is kórházba került állítólag galambhús fogyasztása miatt!
Egyiket sem ismerem személyesen, szóval nem tudom megkérdezni őket, hogy igaz e hír, vagy csak valaki kitalálta és....
|
|
Előzmény:
 |
Gerrii
2016-02-17 17:43:27
|
5840
|
Heló!
Nekem mondain galambjaim vannak. A texant, illetve a mondaineket is célszerű külön páronként tartani, úgy kialakítani a helyüket. Így nem zavarják egymást a párzásban, mivel nagy testű fajták nem könnyen pároznak és ha egyben vannak a másik hím leveri párzás közben a másikat a tojóról. Mivel nagy testű galambok nem nagyon repülnek, max. az ól tetejére, egy hét után kilehet engedni őket.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|