Keresés

Részletes keresés

Gerrii Creative Commons License 2016-02-18 17:10:57 5842

Nem valószínű. A galambhús nagyon egészséges. Ennyi erővel a csirke hús vagy más háziállat húsától is kellene tartanunk? Nem hinném. Megfelelő tartási körülmények és elkészítés esetében nem kell tartanunk semmitől.

 

A hozzászólás:
iimi Creative Commons License 2016-02-18 09:39:24 5841

Köszönöm a választ.

Egy olyan kérdésem lenne még, hogy galambról emberre terjedő betegség (közvetlenül vagy hús fogyasztással) létezik-e?

Tavaly itt a környéken két galambtartó is kórházba került állítólag galambhús fogyasztása miatt! 

Egyiket sem ismerem személyesen, szóval nem tudom megkérdezni őket, hogy igaz e hír, vagy csak valaki kitalálta és....

 

Előzmény:
Gerrii Creative Commons License 2016-02-17 17:43:27 5840

Heló!

Nekem mondain galambjaim vannak.  A texant, illetve a mondaineket is célszerű külön páronként tartani, úgy kialakítani a helyüket. Így nem zavarják egymást a párzásban, mivel nagy testű fajták nem könnyen pároznak és ha egyben vannak a másik hím leveri párzás közben a másikat a tojóról. Mivel nagy testű galambok nem nagyon repülnek, max. az ól tetejére, egy hét után kilehet engedni őket.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!