|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
zoli1437
2016-02-16 20:41:39
|
5837
|
Szia!
Ha párban vannak együtt is tarthatod őket, ha van elég hely. Elfoglalja őket a költés. Pár nélküli hím ne legyen, mert az zavarja a többit.
Bár a két fajtát nem ismerem, nálam a nagy testűek nem nagyon röpültek, inkább csak gyalogoltak. A kiengedésnél vigyázz a ragadozókra. (Időpontot illetően nincs tapasztalatom.)
http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__3328788-galambtartas-de-hogyan
|
|
Előzmény:
 |
iimi
2016-02-15 08:45:44
|
5836
|
Sziasztok, újabb kérdésem lenne.
Ha vásárolok galambokat, (texán-ra, mondain-ra) gondoltam, mint húsgalambra... szóval ha vásárolok néhányat akkor tartsam páronként külön őket, vagy egyben volier-nek nevezett nagy ketrecben?
Ha ki akarom engedni őket, a vásárolt példányokat mennyi idő után szabad kiengedni, hogy ne menjenek vissza előző gazdájukhoz? ...vagy őket nem szabad, csak majd a fiókáikat?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|