Keresés

Részletes keresés

zoli1437 Creative Commons License 2016-02-16 20:57:08 5838

http://www.fajltube.com/biologia/allatok/HUSGALAMB-TENYESZTES92399.php

A hozzászólás:
zoli1437 Creative Commons License 2016-02-16 20:41:39 5837

Szia!

Ha párban vannak együtt is tarthatod őket, ha van elég hely. Elfoglalja őket a költés. Pár nélküli hím ne legyen, mert az zavarja a többit.

Bár a két fajtát nem ismerem, nálam a nagy testűek nem nagyon röpültek, inkább csak gyalogoltak. A kiengedésnél vigyázz a ragadozókra. (Időpontot illetően nincs tapasztalatom.)

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__3328788-galambtartas-de-hogyan

 

 

Előzmény:
iimi Creative Commons License 2016-02-15 08:45:44 5836

Sziasztok, újabb kérdésem lenne.

Ha vásárolok galambokat, (texán-ra, mondain-ra) gondoltam, mint húsgalambra... szóval ha vásárolok néhányat akkor tartsam páronként külön őket, vagy egyben volier-nek nevezett nagy ketrecben?

Ha ki akarom engedni őket, a vásárolt példányokat mennyi idő után szabad kiengedni, hogy ne menjenek vissza előző gazdájukhoz? ...vagy őket nem szabad, csak majd a fiókáikat?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!