|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
medzsik55
2016-02-16 12:58:16
|
15355
|
Szereztem egy Helios 44-2-es obit, szét szeretném szedni tisztítás céljából. Néztem videókat, hogyan kell, viszont az első lépés, miszerint szét kell csavarni az egészet, nem megy, akárhogy is csavarom. Mielőtt mérgembe satupadba fognám, találkozott már valaki ilyennel? Külföldi fórumokat olvasva írták páran, hogy találkoztak szétcsavarhatatlan heliossal, viszont nem akarom elhinni, hogy amit anno összeraktak, nem lehet szétszedni. Tanácsaitokat előre is köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|