|
|
|
|
 |
MortalWombat
2016-02-12 19:43:36
|
39560
|
Ha eszik füvet, akkor nem felül távozik, hanem alul.
Amúgy adj neki rendszeresen szőroldó kenőcsöt, akkor biztos nem lesz baj.
Annak a tetejébe még nem is lehet olyan rossz ízük, mert elég szépen nyelik, nem próbálják meg kitolni a szájukból.
|
|
 |
Tibbe
2016-02-12 10:02:45
|
39559
|
Ha felgyűlik a szőr a gyomrában, akkor majd hány. De ez nem törvényszerű, hogy mindig hányni kell a macskának! :) |
|
A hozzászólás:
 |
kaktuszka0609
2016-02-12 09:58:06
|
39558
|
hali
van valakinek tapasztalata arrol hogy
miert nem hany a cica? tudom a hanyas termeszetes naluk a szor miatt a fűtől.
lakasban van tartva,van neki cica füve is,neha ragcsalja,de sosem hanyt meg tole. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|