Keresés

Részletes keresés

MortalWombat Creative Commons License 2016-02-12 19:43:36 39560

Ha eszik füvet, akkor nem felül távozik, hanem alul.

Amúgy adj neki rendszeresen szőroldó kenőcsöt, akkor biztos nem lesz baj. 

Annak a tetejébe még nem is lehet olyan rossz ízük, mert elég szépen nyelik, nem próbálják meg kitolni a szájukból.

 

Tibbe Creative Commons License 2016-02-12 10:02:45 39559

Ha felgyűlik a szőr a gyomrában, akkor majd hány. De ez nem törvényszerű, hogy mindig hányni kell a macskának! :)

A hozzászólás:
kaktuszka0609 Creative Commons License 2016-02-12 09:58:06 39558

hali

van valakinek tapasztalata arrol hogy

miert nem hany a cica? tudom a hanyas termeszetes naluk a szor miatt a fűtől.

lakasban van tartva,van neki cica füve is,neha ragcsalja,de sosem hanyt meg tole.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!