Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016-03-15 17:09:42 166

Szia!

 

Érdeklődnék az akváriummal kapcsolatban. Megvan-e még és hol lehetne megnézni. Hajdú-Bihar megyéből írok.

Üdv.: idi86

A hozzászólás:
nex71 Creative Commons License 2016-02-11 10:59:40 163

Sziasztok,

 

Eladó egy 110 literes akvárium komplett felszereléssel együtt 1 évet volt használva. (külső szűrő, levegőztető, fűtés, tető világítás stb.)

 

25000 Ft. Csak egyben szeretném eladni.

 

Emailom publikus.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!