Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2016-02-08 22:37:02 24175

Nekem főleg az alagút tetszik. Ilyesmin gondolkodtam, így lehetne a macskának biztonságosan, önállóan eljutni a házból az ólig. Kigondoltam, hogy a garázsban lehetne macskaajtó, és onnan egy alagút.

De végül a macskát nem engedjük be a garázsba, túl koszos, a kocsiról potyog a sár, sok a lom is ott...

Úgyhogy majd időnként fogom, és kiviszem.

A hozzászólás:
banda-vezér Creative Commons License 2016-02-08 21:24:32 24174

Ezt most találtam, nagyon jók: http://kutyakifuto.hu/mini_macska_kennel.html

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!