|
|
|
|
 |
LionKmp
2016-02-08 01:02:56
|
15349
|
Á, OK, akkor nem fog kelleni, köszönöm! |
|
A hozzászólás:
 |
Noxin
2016-02-07 23:15:13
|
15348
|
Az infravörös filmhez máshova kell állítani az élességet, azt jelöli. |
|
Előzmény:
 |
LionKmp
2016-02-07 23:00:00
|
15347
|
Van ez az "R" betű a mélységélesség skálán, a középső fókuszvonaltól általában a végtelen felé egy kicsivel. Vagy van objektív amelyiken piros pötty van ott, vagy piros az egyik f érték rovátkája.
Mit jelöl ez? (Magát a skálát értem, csak ezt a piros jelet nem.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|