Keresés

Részletes keresés

Noxin Creative Commons License 2016-02-07 23:15:13 15348

Az infravörös filmhez máshova kell állítani az élességet, azt jelöli.

A hozzászólás:
LionKmp Creative Commons License 2016-02-07 23:00:00 15347

Van ez az "R" betű a mélységélesség skálán, a középső fókuszvonaltól általában a végtelen felé egy kicsivel. Vagy van objektív amelyiken piros pötty van ott, vagy piros az egyik f érték rovátkája. 

 

Mit jelöl ez? (Magát a skálát értem, csak ezt a piros jelet nem.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!